Wygraj konkurs - zdobądź nagrodę

Nasz konkurs Catch the word powoli i nieubłaganie dobiega końca. Kolejne słowa pojawią się na naszej tablicy jeszcze tylko raz.

A potem już tylko finałowy test przed feriami zimowymi, który wyłoni zwycięzcę. Zachęcamy do powtórzenia konkursowych słówek bo nagroda jest tego warta! Osoba, która najlepiej napisze test otrzyma od Szkoły Cosmopolitan czytnik EBOOK 7”.

Każdy może startować w konkursie, nie ma ograniczeń wiekowych. Jedyny warunek to być kursantem naszej szkoły i nie mieć zaległości w płatnościach :) .

Jeżeli nie wiedzieli Państwo o konkursie, lub przegapili któreś słowa – nic się nie stało. Wszystkie dostępne są na naszym blogu. Można też podejść do sekretariatu i poprosić o „ściągawkę”.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Wpis w kategorii: Aktualności