Monthly Archives: Wrzesień 2013

! UWAGA KONKURS – JĘZYK OBCY NA WAKACJACH !

Prześlij do nas pracę (zdjęcie lub film), która przedstawia Twoje zabawne lub ciekawe „spotkanie” z językiem obcym – pokaż nam gdzie używałeś języka, z kim udało Ci się dogadać, jak podróżowałeś, gdzie szukałeś niezbędnych informacji i inne sytuacje z językiem obcym….pomysł należy do Ciebie.

Do wygrania rabaty na kursy semestralne, nagrody książkowe (słowniki lub podręczniki) oraz dostęp do programu ułatwiającego naukę słówek – nagrodzimy 10 najlepszych zgłoszeń.

Prace należy wysyłać do 19 września 2013 r. na adres cosmopolitan@cosmopolitan.edu.pl

Czekamy na wasze pomysły 🙂

5097da293b6ecdcdf3ba0bc7235aee6a

 

Witamy po wakacjach!

 

Wakacyjne przygody dobiegły już końca i w wielu przypadkach pokazały jak przydatna była znajomość języka obcego – nie zgubiliśmy się, zjedliśmy to co chcieliśmy, nie przepłaciliśmy w sklepie i co najistotniejsze nawiązaliśmy nowe międzynarodowe przyjaźnie 🙂

Teraz nadszedł czas dalszej pracy nad doskonaleniem języka. Nasza szkoła przygotowała dla Państwa szeroką i ciekawą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo każdy kursant, który zapisze się na kurs w semestrze zimowym otrzyma program do nauki słówek na komputer lub smartfona w prezencie.

Więcej informacji oraz szczegółową ofertę kursów mogą Państwo znaleźć na naszej stronie: www.cosmopolitan.edu.pl  Zapraszamy.

aplikacja