Monthly Archives: Grudzień 2013

U nas już świątecznie…

Za oknem mroźno i biało, dlatego u nas zapanowała już świąteczna atmosfera..Choinka już ubrana,

IMG_228JPGaniołek i bałwanek stoją,

3a ozdoby porozwieszane po szkole przypominają wszystkim, że święta już tuż tuż..

4

W dniu dzisiejszym życzymy wszystkim – tym grzecznym i tym trochę mniej – mnóstwa prezentów od Świętego Mikołaja 🙂

Brakuje Ci pomysłu na prezent??

Podaruj swoim bliskim wyjątkowy upominek, który będzie nie tylko praktyczny, ale również sprawi wiele radości – kurs językowy. Oferujemy Państwu eleganckie bony podarunkowe  na  kursy grupowe lub zajęcia indywidualne z wybranego języka.  Kurs dopasujemy indywidualnie do poziomu zaawansowania i wieku obdarowanego.

O szczegóły świątecznej oferty pytaj telefonicznie, e-mailowo lub osobiście w biurze szkoły.

PREZENT

Zrób sobie prezent na święta..

Wydawnictwo Pearson chcąc dowiedzieć się, co motywuje uczniów do nauki języka angielskiego w obecnych cz postanowiło zorganizować prosty konkurs.

„Dlaczego angielski?”

Aby wziąć w nim udział, kursant powinien wejść na poniższy link i opisać w jednym zdaniu, dlaczego chce się uczyć języka angielskiego.

Nagrodą w konkursie są 4 dofinansowania do kursu języka angielskiego

To ostatnia chwila, aby wziąć udział!
Ogłoszenie wyników w połowie grudnia.