Monthly Archives: Wrzesień 2014

Europejski Dzień Języków 2014

140904_edj2014_smaller

Uczysz się języków obcych? Brakuje Ci praktyki? Podczas Europejskiego Dnia Języków we Wrocławiu nie zabraknie okazji do ćwiczeń.Odbędą się warsztaty z hindi, niemieckojęzyczny spacer po Wrocławiu śladami powieści Marka Krajewskiego, spotkanie z Mariuszem Szczygłem, znawcą języka czeskiego, szkolenie z metody audiodyskrypcji używanej przy doświadczaniu kultury przez osoby niewidome i wiele innych atrakcji. Tegoroczna edycja EDJ potrwa od 24 do 30 września.

Organizatorem Europejskiego Dnia Języków we Wrocławiu jest Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej, Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego we współpracy z wrocławskimi instytucjami językowymi, bibliotekami, ośrodkami kultury i uniwersytetami.

Wszystkie szczegółowe informacje i program dostępne są na oficjalnej stronie Europejskiego Dnia Języków Wrocław: www.edj.wroclaw.pl140908_wroclaw_plakat_maly

Zniżki, rabaty i upusty!

37908461 - Kopia

Choć dobiegła już końca nasza oferta promocyjna, nadal mamy mnóstwo promocji i rabatów dla naszych klientów:

Sprawdź atrakcyjne rabaty i promocje jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie na kursy językowe w Szkole Cosmopolitan!

• rabat -5% dla osób kontynuujących naukę w kolejnym roku
  • rabat -5% w przypadku nauki więcej niż jednego języka
  • zniżka rodzinna, dla każdego członka rodziny -5%
  • upust -50 zł dla studentów z ważną legitymacją studencką
  • zniżka -10% za przyprowadzenie drugiej osoby

Skorzystaj z 10% rabatu na kurs językowy!

Przyjdź z drugą osobą i odbierz 10%  rabatu na semestralny kurs językowy.

Wśród bonusów dla naszych słuchaczy oferujemy również 24 godziny darmowych konwersacji i warsztatów językopwych, program do nauki słówek oraz dostęp do bogatej biblioteki anglojęzycznej.

* Rabaty nie sumują się.

Nowa strona Szkoły Języków Obcych Cosmopolitan

strona

Całe wakacje pracowaliśmy nad nowszą odsłoną naszej strony internetowej – www.cosmopolitan.edu.pl.

Staraliśmy się, aby była bardziej przejrzysta i co za tym idzie łatwiejsza w obsłudze dla was jako naszych klientów. Podzielcie się z nami opinią na temat nowej strony – napiszcie czy jest to zmiana na plus, czy podoba wam się strona, a może bardziej preferowaliście wcześniejszą? Czekamy na wasze opinie.