Monthly Archives: Wrzesień 2016

LOSOWANIE, LOSOWANIE, LOSOWANIE !

Dzisiaj, tj.23.09.16r. o godz. 15.00 w obecności dyrektora szkoły p. Marii Krzemińskiej-Zbytek, głównej księgowej p. Urszuli Rojek i lektorki p. Anny Mykickiej odbyło się losowanie trzech darmowych kursów językowych. Losy wszystkie dokładnie pozawijane wyciągała p. Urszula Rojek.
dsc_7974

dsc_7975

Szybko odszukałyśmy umowy mające wylosowane numery i wszystko stało się jasne. Już wiemy kto w tym roku szkolnym cieszy się z darmowego semestru zimowego. Wylosowane numery to:

dsc_7976

dsc_7979

dsc_7977

dsc_7978

dsc_7980

Szczęśliwcami są:)
Umowa nr 105 Julia Balińska
Umowa nr 121 Wiktoria Pakos
Umowa nr 81 Wiktoria Kołodziejczyk
G R A T U L U J E M Y !!!

Protokół z losowania:

dsc_7982

Szykujemy pomieszczenia na nowy rok szkolny

W szkole remont, we wrześniu ekipa remontowa odświeża pomieszczenia, zmienia kolory ścian, wszystko ma być na wysoki połysk przed rozpoczęciem nowego semestru.

A przy okazji tego remontu mamy dla was zabawę. Puściliśmy wodze fantazji i zmieniliśmy fasadę szkoły. Udało nam się wykonać pięć projektów. I tu pojawia się Wasz udział, czy któryś z tych wizerunków podoba Wam się, czy tak mogłaby wyglądać elewacja szkoły?
Poniżej przedstawiamy te projekty i prosimy o głosowanie na jeden z nich:)

I.

final-1jpeg

II.

final-2jpeg

III.

final-3jpeg

IV.

final-4jpeg

V.

final

Zdobądź darmowy kurs językowy :)

Tradycyjnie przed rozpoczęciem roku szkolnego mamy dla Was prezent w postaci trzech darmowych kursów językowych.

Jak je otrzymać?

Po pierwsze należy podpisać umowę na naukę języka obcego, każda umowa otrzymuje swój indywidualny numer i trzy z nich zostaną wylosowane komisyjnie w dniu 23.09.2016r.  Film z losowania zostanie umieszczony na blogu i facebooku.

luck

Zapraszamy do udziału i zapisywania się na nasze kursy językowe.