Monthly Archives: Czerwiec 2017

„Opowieść podręcznej” autorstwa Margaret Atwood na szczycie list bestsellerów!

(…) Opowieść podręcznej po raz pierwszy ukazała się już w 1985 roku – i oczywiście już wtedy zyskała międzynarodową sławę. Dopiero jednak po debiucie na brytyjskim Channel 4, w Wielkiej Brytanii zdeklasowała wszystkie inne książki. Główną rolę w produkcji gra niezawodna Elizabeth Moss – wciela się w podręczną, Offred, której przychodzi żyć w nowej rzeczywistości. Rzeczywistości ukształtowanej przez tych, których dziś Amerykanie nazwaliby ultra-far-right, a my chyba po prostu prawicowymi ekstremistami. Na ekranie towarzyszy jej znana Polakom Yvonne Strachovsky oraz Joseph Fiennes. (…)

A w naszej bibliotece znajdziecie dwie pozycje Margaret Atwood

zdjęcie poniżej

MArgaret Atwood

Zachęcamy do wakacyjnej lektury, obie powieści „Surfacing” jak i  „The Blind Assassin”  są zapierającymi dech w piersi lekturami idealnymi na wakacje 🙂

Zapraszamy do naszej biblioteki, gdzie oprócz wymienionych znajdziecie wiele znanych, ciekawych pozycji.