Monthly Archives: Grudzień 2018

#egzamin8 Pomożemy Twoim dzieciom osiągnąć bardzo dobry wynik

Warsztaty z języka angielskiego, przygotowujące do zdania egzaminu są propozycją dla uczniów tegorocznych 8 klas.

Warsztaty językowe obejmują:

• powtórkę wymaganych zagadnień gramatycznych i słownictwa;

• rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych;

• próbny egzamin podsumowujący warsztaty;

• określenie stopnia przygotowania do egzaminu;

Grupa liczyć będzie maksymalnie 8 osób – każdy uczestnik może liczyć na indywidualne wsparcie lektora.

Warsztaty obejmują 20 godzin lekcyjnych.

Termin zajęć: 28.01-08.02.2019
Koszt warsztatów – 430,00 zł (wpisowe 130 zł + 300 zł płatne przed rozpoczęciem ferii zimowych)

Warsztaty prowadzą doświadczeni lektorzy – egzaminatorzy państwowi.
Pracujemy wyłącznie na materiałach rekomendowanych przez MEN!

Wynik egzaminu ósmoklasisty będzie uwzględniany podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.
Pomożemy Twoim dzieciom osiagnąć bardzo dobry wynik.

Matura 2019

Potrzebujesz szybiej powtórki przed maturą? Spędź z nami tegoroczne ferie zimowe!

Warsztaty językowe dla maturzystów prowadzone są w grupach maksymalnie 8 osobowych. Dzięki temu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne wsparcie lektoraSpotkania jednorazowo trwają 180 minut (4 godziny lekcyjne).

Warsztaty obejmują 40 godzin lekcyjnych*
(*poziom podstawowy: 20 godzin lekcyjnych przygotowania do matury ustnej z native speakerem + 20 godzin lekcyjnych przygotowania do matury pisemnej)

(*poziom rozszerzony: 10 godzin lekcyjnych przygotowania do matury ustnej z native speakerem + 30 godzin lekcyjnych przygotowania do matury pisemnej)

Termin: 28.01-08.02.2018

Koszt warsztatów – 695 zł (wpisowe 195 zł + 500 zł płatne przed rozpoczęciem ferii zimowych)

Warsztaty prowadzą doświadczeni lektorzy- egzaminatorzy państwowi.
Pracujemy wyłącznie na materiałach rekomendowanych przez MEN!

Nauczymy Cię odpowiednich strategii egzaminacyjnych i umiejętności rozwiązywania testów.

Twoja zdana matura to nasza satysfakcja

Mikołajowa zniżka

Dołącz do grupy między 6 a 21 grudnia i zgarnij rabat 10%*

Przy zapisie podaj hasło: BIAŁA BRODA MIKOŁAJA