Egzamin językowy TOEIC

toeic

TOEIC® to najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w międzynarodowym środowisku pracy. Każdego roku, do tego egzaminu przystępuje ponad 5 000 000 kandydatów, co czyni go najczęściej zdawanym egzaminem językowym na świecie. TOEIC to narzędzie audytu językowego wykorzystywane przez wiodących pracodawców, certyfikat zaliczający lektorat na wielu uczelniach oraz pożądany przez osoby indywidualne dodatek do CV, przepustka do międzynarodowej kariery. 

W jaki sposób TOEIC® może mi pomóc?

Egzamin TOEIC® służy do oceny umiejętności posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach biznesowych i potwierdza zdolność do pracy w środowisku międzynarodowym. Wpisanie w CV wyniku egzaminu TOEIC® zapewnia konkurencyjną pozycję na międzynarodowym rynku pracy. Firmy często wykorzytują wyniki z egzaminów przy podejmowaniu decyzji rekrutacyjnych. Jest więc to niezbędne narzędzie dla osób, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, a które chciałby poprawić swoją atrakcyjnosć jako potencjalnego pracownika. 

TOEIC® mierzy kompetencje językowe na poziomach od A1 do C2, moduł Listening & Reading egzaminu skupia się na testowaniu rozumienia ze słuchu oraz rozumienia tekstu czytanego. Pytania testowe w egzaminie TOEIC® odzwierciedlają sytuacje życia codziennego, które odnoszą się do światowego rynku pracy. 

Więcej informacji na temat przebiegu egzaminu i przykładowe testy znajdą Państwo na stronie: ETS GLOBA

Koszt egzaminu TOEIC:

  • egzamin TOEIC Listening & Reading - 375 PLN (razem z certyfikatem) bądź 355 PLN (bez certyfikatu)
  • egzamin TOEIC dla studentów i osób poszukujących pracy - 320 PLN (razem z certyfikatem) bądź 300 PLN (bez certyfikatu) 

toeic

Certyfikat TOEIC® Listening and Reading: jakość, globalny zasięg, obiektywizm