Gdzie jedziemy?

« Powrót / Gdzie jedziemy? / Co będziemy robić? / Jak zostać uczestnikiem? / Co ze sobą zabrać

borowik

Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w Karpicku - niewielkiej miejscowości położonej nad pięknym jeziorem Wolsztyńskim, na terenie ośrodka MONTANA w pawilonie murowanym w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami. Ośrodek posiada własne zaplecze gastronomiczne z domowymi posiłkami oraz infrastrukturę sportowo-wypoczynkową (boiska, plac zabaw, miejsca na ognisko, a także  sale: telewizyjno-dyskotekową).

Wyżywienie podczas obozów serwowane będzie na terenie ośrodka i obejmować będzie 4 posiłki - śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja.

x

borowik

W tym roku oferujemy Państwu II turnusy:

- turnus I  - 23.06.2019 - 02.07.2019 (uczestnicy w wieku  8-12 lat)
-
turnus II - 02.07.2019 - 15.07.2019  (uczestnicy w wieku 13-16 lat)

Obozy sportowo - językowe organizowane przez naszą szkołę są wyjazdami kameralnymi - jedzie z nami 30 podopiecznych. Opiekę nad nimi sprawuje 4 osobowa kadra - jest to więcej niż wymagają przepisy - co sprawia, że dzieci mają zapewnioną troskliwą opiekę i można poświęcić im więcej indywidualnej uwagi. Dzięki temu, że większość kadry stanowią native speakerzy, nawet program rekreacyjno - sportowy realizowany jest w języku angielskim.

Wszystkie nasze obozy i kolonie zgłaszane są w Kuratorium Oświaty oraz w Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Instytucje te regularnie kontrolują miejsce oraz przebieg wypoczynku dzieci - kontrole te zawsze opiniują nasze wyjazdy bardzo dobrze.

Zarezerwuj miejsce