Kursy semestralne dla dorosłych

Nowy semestr nauki rozpoczniemy 26 września.

Jeśli uczyłeś się w zeszłym semestrze i chciałbyś kontynuować naukę w swojej grupie napisz lub zadzwoń w celu rezerwacji miejsca.

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją drogę językową w SJO Cosmopolitan zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Kto może zostać naszym kursantem?

Zapraszamy każdą osobę dorosłą, która chciałaby podnieść swoje umiejętności językowe lub nauczyć się nowego języka obcego. W semestrze zimowym 22/23 zachęcamy do zapisów na stacjonarne kursy angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Dorosłych kandydatów dzielimy na grupy  wg stopnia zaawansowania językowego. Jeśli rozpoczynasz naukę nowego języka od 0 to zgłoś się poprzez formularz, telefonicznie lub mailem. Osoby, które chciałyby szlifować posiadane już umiejętności językowe (zdobyte np. podczas kursów lub w szkole) prosimy o wypełnienie testu poziomującego:

Test z angielskiego Test z niemieckiego

Test z hiszpańskiego

Szczegóły kursu:

  • W grupach dla dorosłych zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 lub 90 minut. Zapracowanym proponujemy kurs obejmujący 1 spotkanie 120 minutowe w tygodniu.
  • Każdą grupę powyżej poziomu A1 prowadzi dwóch nauczycieli – polski lektor i native speaker.
  • Grupy kursowe liczą 4-6 uczestników. Pod linkiem znajdą Państwo aktualny  cennik kursów.
  • Uczymy w oparciu o bezpośrednią komunikację – direct method.
  • Zajęcia dla dorosłych odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach ~17-21 lub w soboty ~9-13

Kiedy start kursu?

Nauczamy w trybie semestralnym. W zależności od typu kursu semestr obejmuje 16 lub 32 zajęcia. Semestr zimowy w tym roku szkolnym potrwa od 26 września do (mniej więcej) końca stycznia 2023. Semestr letni od początku lutego do 19 czerwca 2023r. Koniec zajęć jest uzależniony od terminów zajęć.  Kalendarz organizacyjny uwzględnia dni wolne i święta.

Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, mailem lub stacjonarnie w biurze szkoły. Gwarancją miejsca w danej grupie jest podpisanie umowy po zatwierdzeniu terminów zajęć. 

powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Rodzaj kursu:

Język:

Poziom zaawansowania: