Obozy językowe

Obozy i kolonie językowe dla dzieci i młodzieży – wypoczynek połączony z nauką

W okresie letnim organizujemy co roku wypoczynek dla dzieci i młodzieży w postaci obozów i kolonii językowych. To doskonały pomysł na rozrywkę połączoną z edukacją. Wypoczynki dla dzieci i młodzieży przygotowujemy szczegółowo, wybierając jedynie ośrodki zapewniające kompleksowe wyposażenie gastronomiczno-sanitarne oraz zaplecze sportowo-rekreacyjne. Nasze obozy i kolonie są kontrolowane przez Kuratorium Oświaty i Sanepid, które dokładnie sprawdzają warunki wypoczynku dzieci i młodzieży. Wyniki przeprowadzonych kontroli zawsze wypadają wzorowo, co pozwala urzędnikom pozytywnie opiniować wyjazdy organizowane przez naszą szkołę. Program obozu obejmuje warsztaty językowe, ale także zajęcia rekreacyjne i sportowe prowadzone w języku angielskim. To niezwykle atrakcyjny dodatek do klasycznych kursów językowych lub sposób na ugruntowanie wiedzy zdobytej w trakcie roku szkolnego. Wykorzystanie różnorodnych form łączących elementy zabawy z edukacją pomaga naszym podopiecznym w skuteczniejszej nauce języka angielskiego.

Wypoczynek dzieci i młodzieży – wakacje z językiem obcym

Obozy i kolonie językowe dla dzieci i młodzieży pozwalają w perfekcyjny sposób połączyć przyjemne z pożytecznym – czyli wypoczynek z efektywną nauką języka angielskiego. Program obozów językowych obejmuje m.in.:

  • warsztaty językowe prowadzone przez native speakerów,
  • zajęcia sportowe,
  • dyskoteki, ogniska, kąpiele, wycieczki

i wiele innych atrakcyjnych aktywności. Połączenie tych wszystkich elementów to według nas sprawdzona recepta na idealny wypoczynek dzieci i młodzieży. Podczas takich wakacji Państwa pociecha nie tylko poprawi swoją znajomość języka obcego, ale też spędzi czas w ciekawy sposób i zawrze nowe znajomości. Nauczy się również, jak uczyć się i bawić w grupie, ale też jak być samodzielnym i nabrać większej pewności siebie w komunikowaniu się w języku obcym. Taki rodzaj wypoczynku dzieci i młodzieży warto wybrać zarówno dla ucznia, który niedawno dopiero zaczął się uczyć języka angielskiego, jak i dla nastolatka przygotowującego się już do matury. W jednym i drugim przypadku mogą Państwo liczyć na świetne efekty wakacyjnego wypoczynku z językiem. Dzieci i młodzież są grupą szczególnie wymagającą – i zawsze uwzględniamy ten fakt podczas organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą obozów i kolonii, zapraszamy do kontaktu.

  Gdzie jedziemy? / Co będziemy robić? / Jak zostać uczestnikiem? / Co ze sobą zabrać

Obóz sportowo-językowy 2021 nad polskim jeziorem w Karpicku

Miejsce: nad jeziorem w Karpicku k. Wolsztyna

Język: angielski

Dla kogo: Dzieci i młodzież w wieku od 8 do 16 lat

Kiedy:

  •  28.06.2021 – 11.07.2021 (uczestnicy w wieku  8-16 lat)

Koszt:

2300 zł + 170 zł transport

Rezerwacji miejsca dokonuję się po wpłaceniu zaliczki w wysokości  300,00 zł.
Można uiścić ją w biurze szkoły lub na konto BANKOWE nr 29 1140 2004 0000 3202 2907 6786

Wpłaty za obóz można dokonywać na 2 sposoby:

  • uiszczając pełną kwotę – przy opłacie do 30.04.2021, oferujemy 50 zł rabatu
  • płacąc w 3 równych ratach

Pełna kwota powinna zostać uiszczona nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Zarezerwuj miejsce

Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka na letni obóz językowy!

Liczba miejsc w grupie jest ograniczona do 50 osób. Dlatego już teraz zgłoś chęć udziału Twojego dziecka w obozie i zarezerwuj dla niego miejsce!

Wystarczy, że wyślesz poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły dotyczące obozu językowego organizowanego przez szkołę Cosmopolitan.