Obozy i kolonie językowe dla dzieci i młodzieży – wypoczynek połączony z nauką

W okresie letnim organizujemy co roku wypoczynek dla dzieci i młodzieży w postaci obozów i kolonii językowych. Wyjazdy przygotowujemy szczegółowo, wybierając jedynie ośrodki zapewniające kompleksowe wyposażenie gastronomiczno-sanitarne oraz zaplecze sportowo-rekracyjne. Nasze obozy i kolonie są kontrolowane przez Kuratorium Oświaty i Sanepid, które dokładnie sprawdza warunki wypoczynku dzieci i młodzieży. Wyniki przeprowadzonych kontroli zawsze wypadają wzorowo, co pozwala urzędnikom pozytywnie opiniować wyjazdy organizowane przez naszą szkołę. Program obozu obejmuje warsztaty językowe, ale także zajęcia rekreacyjne i sportowe prowadzone w języku angielskim. Wykorzystanie różnorodnych form łączących elementy zabawy z edukacją pomaga naszym podopiecznym w skuteczniejszej nauce języka angielskiego.

Wypoczynek dzieci i młodzieży – wakacje z językiem obcym

Obozy i kolonie językowe dla dzieci i młodzieży pozwalają w perfekcyjny sposób połączyć przyjemne z pożytecznym – czyli wypoczynek z efektywną nauką języka angielskiego. Program obozów językowych obejmuje m.in. warsztaty językowe prowadzone przez native speakerów i zajęcia sportowe, jest też czas na zorganizowany wypoczynek: dyskoteki, ogniska, kąpiele, wycieczki i wiele innych atrakcyjnych aktywności. Podczas takich wakacji Państwa pociecha nie tylko poprawi swoją znajomość języka obcego, ale też spędzi czas w ciekawy sposób i zawrze nowe znajomości. Nauczy się również, jak uczyć się i bawić w grupie, ale też jak być samodzielnym i nabrać większej pewności siebie w komunikowaniu się w języku obcym. Taki rodzaj wypoczynku warto wybrać zarówno dla dziecka, które niedawno dopiero zaczęło się uczyć języka angielskiego, jak i dla nastolatka przygotowującego się już do matury. W jednym i drugim przypadku mogą Państwo liczyć na świetne efekty wakacyjnego wypoczynku z językiem. Dzieci i młodzież są grupą szczególnie wymagającą – i zawsze uwzględniamy ten fakt podczas organizacji kolonii i obozów. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.

   Gdzie jedziemy? / Co będziemy robić? / Jak zostać uczestnikiem? / Co ze sobą zabrać

Obóz sportowo-językowy 2018 nad polskim jeziorem w Karpicku

Miejsce: nad jeziorem w Karpicku k. Wolsztyna

Język: angielski

Dla kogo: Dzieci i młodzież w wieku od 8 do 16 lat

Kiedy:

xxxxx turnus I  -30.06.2018 - 09.07.2018 (uczestnicy w wieku  8-12 lat)
turnus II - 09.07.2018 - 22.07.2018 (uczestnicy w wieku 13-16 lat)

Zarezerwuj miejsce

Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka na letni obóz językowy!

Liczba miejsc w grupie jest ograniczona do 30 osób. Dlatego już teraz zgłoś chęć udziału Twojego dziecka w obozie i zarezerwuj dla niego miejsce!

Wystarczy, że wyślesz poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły dotyczące obozu językowego organizowanego przez szkołę Cosmopolitan.

:
:
:
: