Rekrutacja na nowy semestr

Rekrutacja na nowy semestr

 

24 lutego rozpoczynamy letni semestr nauki w SJO Cosmopolitan.

 Z nami zrealizujesz swoje językowe postanowienia noworoczne.

 

U Nas nie ma ukrytych kosztów i niespodzianek – cennik i kalendarz zajęć jest zawsze dostępny.

Nie obiecujemy Ci cudów, że jak za dotknięciem magicznej różdżki nauczysz się języka w miesiąc, ale z naszego 28-letniego doświadczenia wynika, że ucząc się systematycznie jesteś w stanie znacznie podnieść swoje umiejętności. Sam wbierasz czy będą to spotkania w grupie czy sam na sam z lektorem oraz decydujesz o długości ich trwania. Standardowo może być to 60, 90 lub 120 minut.  Kurs indywidualny jest całkowicie dostosowany do Twoich umiejętności, potrzeb oraz czasu jakim dysponujesz.  Jeżeli wolisz uczyć się w grupie, masz możliwość wyboru grupy małej (4-5 osób) lub średniej (6-9 osób) na Twoim poziomie zaawansowania.

 

Nie wiesz na jakim poziomie zaawansowania jesteś? Wypełnij test kwalifikacyjny

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK NIEMIECKI 

lub NAPISZ a postaramy się zaproponować Ci odpowiednią grupę.

Jeżeli jesteś już słuchaczem jednego z naszych kursów – zadzwoń lub napisz i zarezerwuj miejsce w swojej grupie. Prosimy dotychczasowych słuchaczy o potwierdzenie uczestnictwa w kursie do 8 lutego.

Informacja dla rodziców dzieci uczęszczających na kursy językowe.

Jeśli posiadają Państwo informację o zmianie zajęć dziecka, które mogłyby kolidować z zajęciami językowymi prosimy o jak najszybszy kontakt z biurem szkoły – staramy się, aby obecny plan zajęć pozostał w tej samej formie.